Calendari per cicles2021-07-18T15:36:08+00:00

Campanya escolar

CALENDARI PER CICLES

ESPECTACLE GÈNERE MES DIES

Educació Infantil (1r Cicle)

mOts premiers (primers mOts) {dansa} novembre 15
Silver Drops {dansa} gener 24, 25
Kaixes {música} febrer 14, 15
Els tres óssos {titelles} març 7, 8, 9, 10, 11
L’Arc de Sant Martí i la lluna {teatre i titelles} abril 25, 26, 27
La Festa de la Nora {música} maig 23, 24, 25, 26

Educació infantil (2n Cicle)

mOts premiers (primers mOts) {dansa} novembre 15
…I les idees volen {circ} novembre 26
La llàntia meravellosa {teatre i titelles} desembre 9, 10. 13, 14
Silver Drops {dansa} gener 24, 25
Kaixes {música} febrer 14, 15
Els tres óssos {titelles} març 7, 8, 9, 10, 11
L’Arc de Sant Martí i la lluna {teatre i titelles} abril 25, 26, 27
Fly Away {teatre en anglès} maig 9, 10
La Festa de la Nora {música} maig 23, 24, 25, 26

Cicle Inicial

Klé {teatre visual} novembre 2, 3, 4
La llàntia meravellosa {teatre i titelles} desembre  9, 10. 13, 14
En Patufet (i els seus pares) {teatre} gener 17, 18, 19
Kaixes {música} febrer 14, 15
Italino Grand Hotel {teatre i clown} febrer 21, 22, 23
Marúnica {dansa} març 21, 22
Descontrol Escolar {música} abril 4, 5, 6, 7
Dragonci {teatre i titelles} abril 19, 20
Fly Away {teatre en anglès} maig 9, 10
La Festa de la Nora {música} maig 23, 24, 25, 26

Cicle Mitjà

La motxilla de l’Ada {teatre} octubre 13, 14, 15
Klé {teatre visual}  novembre 2, 3, 4
En Patufet (i els seus pares) {teatre} gener 17, 18, 19
Italino Grand Hotel {teatre i clown} febrer 21, 22, 23
Marúnica {dansa} març 21, 22
Descontrol Escolar {música} abril 4, 5, 6, 7
Dragonci {teatre i titelles} abril 19, 20
The plastic Mermaid {teatre musical en anglès} maig 11, 12

Cicle Superior

La motxilla de l’Ada {teatre} octubre 13, 14, 15
Klé {teatre visual} novembre 2, 3, 4
Italino Grand Hotel {teatre i clown} febrer 21, 22, 23
Marúnica {dansa} març 21, 22
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31
Descontrol Escolar {música} abril 4, 5, 6, 7
The plastic Mermaid {teatre musical en anglès} maig 11, 12

1r Cicle ESO

Transmissions {conferència ballada} novembre 23, 24
The Chocolate Factory {teatre musical en anglès} març 1, 2
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31

2n Cicle ESO

Transmissions {conferència ballada} novembre 23, 24
Winnipeg {teatre} febrer 16, 17
The Chocolate Factory {teatre musical en anglès} març 1, 2
9 {dansa} març 20
Terra Baixa {Teatre i Literatura} març 29
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31
El joven Hamlet {teatre} abril 28, 29

Batxillerat

La Plaça del diamant {teatre i literatura} octubre 26, 27, 28, 29
Transmissions {conferència ballada} novembre 23, 24
Nada {teatre i literatura} novembre/desembre 30/1, 2, 3
Aigües encantades {teatre i literatura} gener/febrer 31/1, 2, 3
Winnipeg {teatre} febrer 16, 17
La fundación {teatre i literatura} març 14, 15, 16, 17
9 {dansa} març 20
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31
El joven Hamlet {teatre} abril 28, 29

CALENDARI PER CICLES

ESPECTACLE GÈNERE MES DIES

Educació Infantil (1r Cicle)

mOts premiers (primers mOts) {dansa} novembre 15
Silver Drops {dansa} gener 24, 25
Kaixes {música} febrer 14, 15
Els tres óssos {titelles} març 7, 8, 9, 10, 11
L’Arc de Sant Martí i la lluna {teatre i titelles} abril 25, 26, 27
La Festa de la Nora {música} maig 23, 24, 25, 26

Educació infantil (2n Cicle)

mOts premiers (primers mOts) {dansa} novembre 15
…I les idees volen {circ} novembre 26
La llàntia meravellosa {teatre i titelles} desembre 9, 10. 13, 14
Silver Drops {dansa} gener 24, 25
Kaixes {música} febrer 14, 15
Els tres óssos {titelles} març 7, 8, 9, 10, 11
L’Arc de Sant Martí i la lluna {teatre i titelles} abril 25, 26, 27
Fly Away {teatre en anglès} maig 9, 10
La Festa de la Nora {música} maig 23, 24, 25, 26

Cicle Inicial

Klé {teatre visual} novembre 2, 3, 4
La llàntia meravellosa {teatre i titelles} desembre  9, 10. 13, 14
En Patufet (i els seus pares) {teatre} gener 17, 18, 19
Kaixes {música} febrer 14, 15
Italino Grand Hotel {teatre i clown} febrer 21, 22, 23
Marúnica {dansa} març 21, 22
Descontrol Escolar {música} abril 4, 5, 6, 7
Dragonci {teatre i titelles} abril 19, 20
Fly Away {teatre en anglès} maig 9, 10
La Festa de la Nora {música} maig 23, 24, 25, 26

Cicle Mitjà

La motxilla de l’Ada {teatre} octubre 13, 14, 15
Klé {teatre visual}  novembre 2, 3, 4
En Patufet (i els seus pares) {teatre} gener 17, 18, 19
Italino Grand Hotel {teatre i clown} febrer 21, 22, 23
Marúnica {dansa} març 21, 22
Descontrol Escolar {música} abril 4, 5, 6, 7
Dragonci {teatre i titelles} abril 19, 20
The plastic Mermaid {teatre musical en anglès} maig 11, 12

Cicle Superior

La motxilla de l’Ada {teatre} octubre 13, 14, 15
Klé {teatre visual} novembre 2, 3, 4
Italino Grand Hotel {teatre i clown} febrer 21, 22, 23
Marúnica {dansa} març 21, 22
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31
Descontrol Escolar {música} abril 4, 5, 6, 7
The plastic Mermaid {teatre musical en anglès} maig 11, 12

1r Cicle ESO

Transmissions {conferència ballada} novembre 23, 24
The Chocolate Factory {teatre musical en anglès} març 1, 2
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31

2n Cicle ESO

Transmissions {conferència ballada} novembre 23, 24
Winnipeg {teatre} febrer 16, 17
The Chocolate Factory {teatre musical en anglès} març 1, 2
9 {dansa} març 20
Terra Baixa {Teatre i Literatura} març 29
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31
El joven Hamlet {teatre} abril 28, 29

Batxillerat

La Plaça del diamant {teatre i literatura} octubre 26, 27, 28, 29
Transmissions {conferència ballada} novembre 23, 24
Nada {teatre i literatura} novembre/desembre 30/1, 2, 3
Aigües encantades {teatre i literatura} gener/febrer 31/1, 2, 3
Winnipeg {teatre} febrer 16, 17
La fundación {teatre i literatura} març 14, 15, 16, 17
9 {dansa} març 20
Concerto a tempo d’umore {música} març 30, 31
El joven Hamlet {teatre} abril 28, 29