placeholder

Hemeroteca

Juguem_Ninnus
2023/24
Juguem?
Ninnus
Programación
El núvol gris, gras i gros
Finalizado
2023/24
El núvol gris, gras i gros
Teatre al Detall
DO 26.05.24
Familiar
Programación
Aclucalls
Finalizado
2023/24
Aclucalls
laSADCUM
Del VI 24.05.24 al SA 25.05.24 | 20:00 h
Danza
Programación
Frederick
Finalizado
2023/24
Frederick
Teatre al Detall
Del SA 18.05.24 al DO 19.05.24
Familiar
Programación
Kariguri
Finalizado
2023/24
Kariguri
Giramagic
Del MI 01.05.24 al DO 12.05.24
Familiar
Programación
El nom
Finalizado
2023/24
El nom
Teatre Naia
VI 10.05.24 | 21:00 h
Programación
Marúnica
Finalizado
2023/24
Marúnica
Roberto G. Alonso
DO 28.04.24 | 17:30 h
Danza Familiar
Programación
El baile de la zurda
Finalizado
2023/24
El baile de la zurda
LaCerda
Del VI 26.04.24 al SA 27.04.24 | 20:00 h
Danza
Programación
Euphôria! Per Sant Jordi, cantem!
Finalizado
2023/24
Euphôria! Per Sant Jordi, cantem!
Pentina el Gat
Del SA 20.04.24 al DO 21.04.24
Familiar
Programación
Propera parada: fracàs
Finalizado
2023/24
Propera parada: fracàs
ConKolmillo Company
VI 19.04.24 | 19:30 h
Programación
Sense Lluna
Finalizado
2023/24
Sense Lluna
Samfaina de Colors
Del SA 06.04.24 al DO 14.04.24
Familiar
Programación
Mirades trencades
Finalizado
2023/24
Mirades trencades
El Magatzem
VI 12.04.24 | 21:00 h
Programación
Zittel
Finalizado
2023/24
Zittel
La Bombeta Companyia Teatral
VI 05.04.24 | 21:00 h
Programación
Hamelí
Finalizado
2023/24
Hamelí
Xip Xap
Del SA 02.03.24 al DO 17.03.24
Familiar
Programación
Creació escènica i danses urbanes a Catalunya
Finalizado
2023/24
Creación escénica y danzas urbanas en Catalunya
Mesa redonda
DO 10.03.24 | 00:00 h
Danza
Programación
Hop Battle Escènic 2vs2
Finalizado
2023/24
Hop Battle Escènic 2vs2
Varios artistas
SA 09.03.24 | 18:00 h
Danza
Programación
IMA
Finalizado
2023/24
IMA
Komoco / Sofia Nappi
VI 08.03.24 | 20:00 h
Danza
Programación
Ens ha caigut la sogra
Finalizado
2023/24
Ens ha caigut la sogra
Teatre Entre Caixes
VI 01.03.24 | 21:00 h
Programación
El meu monstre
Finalizado
2023/24
El meu monstre
Las dueñas del balón
DO 25.02.24
Danza Familiar
Programación
After the Party
Finalizado
2023/24
After the Party
Thomas Noone Dance
Del VI 23.02.24 al SA 24.02.24 | 00:00 h
Familiar
Programación
Laika
Finalizado
2023/24
Laika
Xirriquiteula Teatre
Del SA 03.02.24 al DO 18.02.24
Familiar
Programación
El Florido Pensil – Nenes
Finalizado
2023/24
El Florido Pensil – Nenes
Gats
VI 16.02.24 | 21:00 h
Programación